Mutfak Tadilatı

Hemen hemen her ev sahibinin ortak problemidir mutfağının kullanışsız olması ve yetersiz olması. Bazen mutfak tezgahının kenarlarından çıkan haşereler, bazense anlam veremediğimiz dolap kapaklarındaki çıkmak bilmeyen lekeler. Aslında en büyük problem yetersiz kalan mutfak alanı ve buna birde plansız yapılan mutfak dizaynıdır.  Eylül Teknik Yapı olarak artık bu tür problemlere son veriyoruz.

Banyo Tadilatı

Modası geçmiş seramiklerden, dökülmüş derz aralıklarından, sararmış yüzeylerden, tıkanmış banyo giderlerinden, kullanılamaz hale gelmiş banyo dolaplarından, dökülmüş banyo tavanlarından ve özellikle düşük metrekareli banyo alanlarından muzdaripsiniz sanırım. Bunlar ve aklınıza gelebilecek tüm banyo sorunlarından kurtulmak istemenize şaşırmamak gerekir.

Sıhhı Tesisat

İnşaat sektöründe altyapı sağlam olmazsa, kısa bir süre sonra, yapılan yatırımlar ciddi zarar görmekte ve müşteriler büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalabilmektedir.Sıhhi tesisat altyapısının hazırlanmasında kaliteli markaları tercih etmekte ve profesyonel ekibiyle projelerini tamamlamaktadır. Tuvalet-mutfak-banyo gibi  çatıdaki yağmur , onlarla uğraşır

.

Boya Badana

Su bazlı, doğal malzemeler ile üretilmiş iç yüzey dekorasyon kaplamasıdır.İtalyan boya Kokusuzdur. Antibakteriyeldir, küf ve mantar oluşturmaz. Sert ve parlak yüzeylidir.Mermer dokusunu andıran bir yapısı vardır. Evi Geniş gösterir,kir ve toz biriktirmez,diğer uygulamara oranla çok daha rahatlık hissi verir

HİZMETLERİMİZ

We are proud to present you our latest projects that have behind
a great team and hard work, but very satisfied clients.

PARKE DÖŞEME

 • Parkeler Laminat-Lamine-Masif parke olarak üç çeşitten oluşur.

 • Parke uygulanacak olan alanın cafe-restoran-ofis veya daire olması kullanım amacına yönelik parke  seçimi açısından önem arz eder.

 • Parke seçiminde renk-parke kalınlığı-plank genişliği gibi unsurlar mekanın bütünlüğü açısından önemlidir.

Alçıpan ve Asma Tavan

 • Alçıpan her iki yüzü karton kaplı, ortası ise alçı malzemeden bir levhadır. İç mekanlarda tavan, asma tavan ve bölme duvar gibi yapı işlerinde sık kullanılan bir yapı malzemesidir.

 • Duvarda ya da tavanda girintili- çıkıntılı, şekilli duvar dekorasyonlarına imkan verir. Alçıpan ile duvar giydirme ve asma tavan yapılabilir.

 • Evlerden, iş yerlerine, ses yalıtımı istenen ses stüdyolardan, sinema salonlarına, ışıklandırma yapılacak büyük alışveriş merkezlerine kadar geniş bir kullanım alanı vardır.

ALÜMİNYUM ASMA TAVAN

ÖZELLIKLE BÜROLAR,

 • MAĞAZALAR,
 • HASTANELER,
 • KAMU HIZMET BINALARI

VB. HALKA AÇIK OLAN YERLERDE ESTETIK AÇISINDAN YAPILMAKTADIR.

HIJYEN GÜNÜMÜZDE GIDA VE SAĞLIK SEKTÖRLERININ

UYMAK ZORUNDA OLDUKLARI ŞARTNAMELERDE

ASMA TAVANDAN ÇOK IYI DERECEDE SAĞLIK VE GÜVENLIK ÖZELLIKLERI TALEP EDILMEKTEDIR.

HİZMETLERİMİZ

Güvenilir ve sürekli hizmet vermek
Özgün ve yenilikçi çözümler üretmek
Satış ve teslim sonrası servis ve bakım hizmetleri ile sürekli destek sunmak
Gelişmiş teknolojileri ve bilimi kullanmak

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon, endüstriyel çelik yapılar, çelik fabrika tesislerinin imalat montaj ve taahüdü konularında siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Dekorasyon ve Tadilat

Komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, PVC doğrama, çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama… Aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz. Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.

build-man

Bariyer Sistemleri

Kapı giriş sundurmaları, otopark sundurmaları, sundurma uygulaması ve imalatı konusunda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ofis Dizayn

Tüm ofis mobilyalarının yanısıra, modern, güvenli, ergonomik çizgilerle bezenmiş, her zevke uygun VIP ürünler ile müşterilerine özel olduklarını hissettiren Ofisdizayn, en küçük ofisten, makam odalarına uzanan bir çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Ayrıca; projeler üreten firmamız, ofislerinizin daha verimli alanlar haline gelmesi için çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Gerek ürün, gerekse özel proje bazında ürettiğimiz çözümlerle çalışma alanlarınıza ayrı bir tarz getirmekteyiz. Ürünlerimiz kadar, sunduğumuz konseptlere de inanmaktayız…

PROJELERİMİZ

 • Fusce eleifend mauris
 • Integer pulvinar ligula
 • Nulla semper neque
 • Ut in tortor at nisi fermentum
 • Nam ac eros dignissim
 • Aliquam a velit eget
 • Vivamus ultrices felis
 • Maecenas eget enim eget
0
TOTAL PROJECTS
0
HOUSES BUILT
0
QUALIFIED WORKERS
0
QUALIFIED WORKERS

Müşterilerimiz

Sadece estetik açıdan sofistike mekanlar değil, insanların günlük hayatlarından kaçacak mekanlar tasarlamaktır işimiz…

HAKKIMIZDA

Tüm projelerimiz, istenen görünüme, duyguya ve kullanıma sahip tasarıma ulaşabilmek için toplantılarla başlar. Bu noktadan sonra planlar geliştirilir ve hayalleri gerçeğe dönüştürme yolundaki çaba başlar. Tüm projeler de, maliyet ve zaman odaklı çalışılarak mükemmele yakın proje yönetimi sergilenir.

SİZ İSTEYİN BİZ ÇİZELİM