Yeşilbayır Mah. Harmanlik Cad. No:8 Hadımköy İstanbul
0553 240 85 85

Hakkımızda

Eylül Teknik Yapı > Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Özellikle endüstriyel tesisler başta olmak üzere makina imalat, ekipman imalatı, bakım onarım,revizyon ve Hadımköy çelik konstrüksiyon projelerinde yükselen başarı grafiğinde, öncelik olarak belirlediği doğru, ciddi, pratik, kaliteli ve kalıcı hizmet sunumundan asla ödün vermemiş ve tüm faaliyet alanlarında daima zirveyi hedeflemiştir.

Özellikle son yıllarda gösterdiği başarılı faaliyetler sonucu elde ettiği mükemmel yükselişin ve hızlı büyümenin sonucunda kurumsallaşmayı hedefleyip bu hedefle aile sıcaklığının yanı sıra takım anlayışı ve işbirliği ile yoluna devam etmektedir.

Faaliyetlerinde insan gücü ve ürün yelpazesi kalitesinden asla ödün vermeden, yaratıcılık ve ekip ruhunu en üst düzeyde kullanarak doğru rüzgârları yakalamış olup kendisinden hizmet almak isteyen kurum ve kuruluşlara bu anlayış çıtasını sürekli yükselterek hizmet sunma kararlılığındadır.

VİZYONUMUZ

  • Etkin ve teknolojik çözümler üretmek,

  • Yenilikleri sürekli takip etmek,

  • Müşterilerimize ekonomik ve kaliteli hizmet ve ürün sunmak,

  • Yüksek nitelikli insan gücünü küresel standartlarla kurumsallaştırarak, sektöründe önde gelen kurum olmak.

Planlama

Bir projenin başarılı bir şekilde yürütülmesi için etkili planlama şarttır. Söz konusu altyapının tasarımı ve uygulamasıyla ilgilenenler, imar gereksinimlerini dikkate almalıdır.

Konstrüksiyon

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehtidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla elik konstrüksiyon fabrika binaları, Hadımköy çelik konstrüksiyon hangar, çelik konstrüksiyon spor tesisleri, çelik konstrüksiyon depo ve çelik konstrüksiyon atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.

Eylül Teknik Yapı

Çelik konstrüksiyon alanında daima yenilikler sunan firmamız tedarikçi firma olmaktan çok bir çözüm ortağı olarak kendini konumlandırmakta ve buna uygun olarak müşterilerimizin taleplerini üretimde ve yönetimde kalite anlayışı ile karşılamaktadır.

Bize Ulaşabilirsiniz

[/ vc_column_text] [/ vc_column]

[/ vc_column_text] [/ vc_column]

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]