NE YAPIYORUZ

Tüm ofis mobilyalarının yanısıra, modern, güvenli, ergonomik çizgilerle bezenmiş, her zevke uygun VIP ürünler ile müşterilerine özel olduklarını hissettiren Ofisdizayn, en küçük ofisten, makam odalarına uzanan bir çözüm ortaklığı sunmaktadır.

  • Fusce eleifend mauris
  • Integer pulvinar ligula
  • Nulla semper neque
  • Ut in tortor at nisi fermentum
  • Nam ac eros dignissim
  • Aliquam a velit eget
  • Vivamus ultrices felis
  • Maecenas eget enim eget

OFİS DİZAYN FİKİRLERİ

Modern ofis mobilyalarında sıra dışı pek çok model ve tasarım söz konusudur. Bu sıra dışı ve modern mobilyalar ciddiyetsiz ve ofis ortamını bozan mobilyalar olarak görülmemelidir. Bu konuda yapılan çalışmalara bakıldığında hem çalışma ciddiyetine yakışır bir üslupta hem de farklılıklarıyla insanların içini açan bir şekilde tasarlanmış mobilyalardır. Bunun için yapılacak şey farklı ama işin ciddiyetine yakışır özellikte mobilyalar tasarlayarak insanların hizmetine sunmak olmalıdır.
null

Ofis Dizayn Fikirleri

İstanbul’da kurulmuş modern ve fonksiyonel ofis mobilyası üretiminde uzmanlaşmış bir kurumdur. Teknolojik açıdan ileri seviyede makinelere ve yüksek kalitede kalifiye elemana sahip olan firmamızın tüm üretim işlemi numaralı şekilde giden kontrollü makinelere dayalıdır buda kusursuz ölçü doğrulama ve yüksek kalitede ürünleri garanti eder. Bizim sunduğumuz sadece bitmiş ürün değil, aynı zamanda ürünün kompleks tasarımı, dekorasyon, ihtiyaçların analizi, proje çalışması, sevkiyat ve montajını da kapsamakta.
null

Ofis Mobilyası

Bünyemizde oluşturduğu profosyonel çalışma gruplarıyla ofis mobilyası ihtiyaçlarınıza hızlı ve kesin çözümler sunmaktadır.Mühendis ve mimarlardan oluşan proje grubu, ofisinizi projelendirir, belirlediğiniz modelleri projeye dahil eder, sanal mimari ortamda simulasyon yaparak gerçeğe yakın bir çalışma sunar.
null

Yönetici Masa Takımları

Odanızda günlük iş hayatınızda kullanabileceğiniz yönetici takımlarını çeşitli ölçülerde üretiyoruz. Masa, sehpa, dolap ve çekmece modülleriyle kombine edilmiş tasarımsal modellerimiz mevcuttur. İşletmenizde yönetici odanıza göre bu kategoriden ürün seçimi yapabilirsiniz. Her mekana ve her bütçeye uygun modellerimiz mevcut. Yönetici ofis mobilyaları kimliğinizi yansıtacak ve verimli çalışmanıza olanak sağlayacak. Bu açıdan kurumsal kimliğinize yönelik model, ebat ve özelliklerde ürün seçimleri yapmalısınız. Farklı renk seçenekleri ve ebatlar, ürüne özel teknik bilgiler ürün detay sayfalarında yer alıyor.

HİZMETLERİMİZ

Güvenilir ve sürekli hizmet vermek
Özgün ve yenilikçi çözümler üretmek
Satış ve teslim sonrası servis ve bakım hizmetleri ile sürekli destek sunmak
Gelişmiş teknolojileri ve bilimi kullanmak

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon, endüstriyel çelik yapılar, çelik fabrika tesislerinin imalat montaj ve taahüdü konularında siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Dekorasyon ve Tadilat

Komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, PVC doğrama, çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama… Aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz. Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.

build-man

Bariyer Sistemleri

Kapı giriş sundurmaları, otopark sundurmaları, sundurma uygulaması ve imalatı konusunda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ofis Dizayn

Tüm ofis mobilyalarının yanısıra, modern, güvenli, ergonomik çizgilerle bezenmiş, her zevke uygun VIP ürünler ile müşterilerine özel olduklarını hissettiren Ofisdizayn, en küçük ofisten, makam odalarına uzanan bir çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Ayrıca; projeler üreten firmamız, ofislerinizin daha verimli alanlar haline gelmesi için çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Gerek ürün, gerekse özel proje bazında ürettiğimiz çözümlerle çalışma alanlarınıza ayrı bir tarz getirmekteyiz. Ürünlerimiz kadar, sunduğumuz konseptlere de inanmaktayız…

0
PROJELERİMİZ
0
ÇELİK YAPI
0
TADİLAT İŞLERİ
0
Memnuniyet

MÜŞTERİLERİMİZ

FİYAT TEKLİNİZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

SİZ İSTEYİN BİZ ÇİZELİM