BANKOLAR
DOLAPLAR
DOSYA DOLAPLARI
MASALAR

Ofis Mobilyası Ürünleri

Ofis mobilyaları ofislerin alan büyüklüklerine göre çok çeşitli ürün sınıflarını kapsıyor. Sadece bir ofis masası, çalışma koltuğu ve dolabın yer aldığı ofisler olabildiği gibi kitaplıklar, toplantı masaları, çekmeceli dolaplar, sandalyeler, puflar, mutfak masaları ve sandalyeleri, televizyon üniteleri, yan sehpalar, orta sehpalar gibi çok detaylı ürünler de ofislerde yer alabiliyor. Ofis mobilyası kullanımları sadece iş yerleriyle sınırlı olmayıp evlerde genç veya çalışma odalarında da çeşitli modellerde ürünlere ihtiyaç duyulabiliyor.

Ofis mobilyalarının önemli ürün kategorilerinden birini ofis masaları ve ofis koltukları oluşturuyor. Çalışma koltuklarının ergonomik tasarımı ve koltuğun materyali kişinin sağlıklı çalışmasını desteklemesi açısından büyük önem arz ediyor. Ofislerde yer alan ofis dolapları, kitaplıklar ve kesonKeson modelleri de alanın dağınık görünümde olmaması, aranılan dosya, evrak ve benzeri gerekli tüm malzemelerin bulunması açısından önem taşıyor.

Dikey Açılan Kapak Avantajı

 

Ofis dolaplarının yatay ve dikey olarak açılabilen kapaklara sahip seçenekler içermesi ihtiyaçlarınız için en uygun ürünü satın alabilmenizi kolaylaştırır. Dikey açılan kapaklara sahip dolaplar, sabitleme özelliğiyle pratik bir kullanım sağlar. Alt ve üst bölmeleri farklı genişliklerde tasarlanmış olan ofis dolapları aracılığıyla büyük ve küçük boyutlu dosyaları ayrı noktalara yerleştirebilirsiniz. Destek ayakları aracılığıyla dolabınızı ofisinizde dengeli bir şekilde kullanabilirsiniz. Devrilme sorunu yaşamadan istediğiniz noktaya yerleştirebileceğiniz dolap sayesinde önemli materyallere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yavaş bir şekilde kapanan ve yaylı menteşelere sahip olan dolaplar sayesinde daha az ses çıkaran bir ürüne sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda dolap kapaklarının yıpranma payını da azaltan yaylı kapanış özelliğine sahip modeller, ses kirliliğini de minimize etmenize katkı sağlar. Düz arka alan tasarımlarıyla kullanışlılıklarını artıran ofis dolapları, köşe noktalara rahatlıkla yerleştirilebilir. Arka kısımlarında boşluk bırakmaya gerek olmaması sayesinde çalışma ortamınızda alan kazanırsınız ve daha ferah bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Üstlerine çıkartma yapıştırılabilen dolap kapakları şirketinizin logosuna yer verebilmenizi sağlar. Buna ek olarak, o dolapta hangi dosyaların yer aldığını da çıkartmalar aracılığıyla belirtebilirsiniz.

Çalışma ortamınızı daha düzenli hale getirmek için yararlanabileceğiniz ofis dolapları ile aradığınız ürüne daha kolay bir şekilde ulaşabilme şansı elde edersiniz.