Eylül Teknik Yapı
Logo Loading

Blog

Sundurmanın Kullanım Alanı
Sundurma, genellikle evlerin, dükkânların veya binaların girişinde bulunan çatıdır. Sundurma ne işe yarar? Daha büyük boyutları da olabilir. Cephesel olarak daha geniş bir alanı kapsayan türlerine veranda da denilebilir. Eğer yeteri kadar genişliğe ulaştıysa balkon olarak da tercih edilmesi mümkündür. Sundurma çeşitleri mimari olarak bölgeden bölgeye değişebilir.

Sundurma Çeşitleri
Yerle teması olmayan sundurmalar olabildiği gibi ince duvar, parmaklık gibi çeşitli öğelerle de desteklenebilir. Sundurmanın altında yer alan zemin bazen yer ile aynı hizada olabilir veya birkaç basamak şeklindeki merdivenlerle çıkılabilir. Sundurma ne işe yarar? Sundurmalar, inşa edilirken minimum bir kişinin sığabileceği genişlikte inşa edilirler. Sundurmalar paslanmaz metalden de yapılabileceği gibi ahşap, ferforje veya sade metalden de yapılabilir. Yine aynı şekilde farklı renklerde olabilir. Bu tercih sundurmayı yaptıracak kişiye kalmıştır.

Sundurma Ne İşe Yarar?
Sundurmanın yapılması birçok fayda sağlamaktadır. Bu faydalardan biri de ısı yalıtımıdır. Cepheden cepheye değişmekle birlikte genel olarak yüzde altmış beş ila yetmiş yedi arasında ısının içeri alınmasını –ki biz buna absorbe etmek diyoruz- sağlamaktadır. Sundurma ne işe yarar? Sundurmanın en büyük faydalarından biri de dışarıdan gelen kimyasal etkilere karşı korumasıdır. Ultra viyola diye tabir edilen ışınlardan da korumaktadır. Özellikle gün ışığının içeri girmesi sundurma ile mümkün hale gelecektir.

Piyasada sundurma üreten birçok firma bulmak mümkündür. Sundurmalar günlük hayatta karşı konulamaz bir ihtiyaç haline gelmiştir.

 * İstisnasız tüm müşterilerimizin karşısında hizmet kalitemizden taviz vermemeyi temel ilke olarak benimseriz,
* Müşterimizin varlığımızın en önemli nedeni sayarız,
* Yeni müşteri kazanmamız ya da kaybetmememizde onların büyük rol oynadığını biliriz,
* Müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşı her zaman duyarlı olur, doğru tespitlerle onlara gösterdiğimiz özeni hissettiririz,
* Sadece ürün ve hizmet sunmanın yetmeyeceğini bilir, müşterilerimize her zaman büyük bir saygı duyarız,
* Fark yaratmak, büyümek ve kar etmek için müşteri memnuniyetinin şart olduğunu unutmayız,
* Müşterilerimizin beklentilerini karşılamanın ötesinde, üstün performans göstermeyi hedefleriz,
* Saygınlık kazanmanın ve bu saygınlığı korumanın ne kadar zor olduğunun bilinciyle hareket ederiz,
* Diğer firmaları rakip olarak değil, pazarın zenginliği olarak görürüz,
* İsrafın her türlüsünün haram, aşırı lüks ve gösterişin riyakarlık olduğuna inanırız,
* Barış ve uzlaşının, dünyanın en büyük nimetlerinden olduğuna inancımız sonsuzdur.

LEAVE A COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir